Menu

НОВАТА ТРЕНЬОРКА НА БАРОККО СТАРТИРА С ПОБЕДА

• Написана от Vesko

gir1

Женският отбор на Барокко постигна победа с 2:1 в контролен мач срещу отбора на Ел Пи Суперспорт.

Това беше дебютен мач за новата старши-треньорка на "прилепите" Станислава Цекова.
Успехът бе напълно заслужен, като попаденията за "бяло-черните" бяха дело на Доника Андонова (в края на първото полувреме) и Самира Машоор (малко след почивката).
Гостите съумяха да отбележат почетен гол в самия край.

МЛАДШАТА НА БАРОККО С ЛЕТЯЩ СТАРТ

inerbar

Юношите младша възраст, родени 2004-2005 г. на Барокко стартираха столичното първенство с убедителна победа с 16:0 над отбора на Интер!

"Прилепите" диктуваха темпото на игра през цялата среща, като първото полувреме завърши при резултат 9:0 в тяхна полза.

През втората част "синьо-черните" инкасираха още 7 безответни гола в своята врата.

Голмайстори: Андрей Петров 5, Петър Николов 2, Георги Стоянов 2, Ерен Метин 2, Валентин Борисов 1, Георги Борисов 1, Борислав Баячев 1, Денислав Гигов 1 и Мартин Манолов 1.

ТОЗИ УИКЕНД ЗАПОЧВАТ ПЪРВЕНСТВАТА НА МЛАДШАТА И СТАРША "Б" ВЪЗРАСТИ НА БАРОККО

BFS BAZA

ЗС към БФС - София обяви програмата за столичните първенства за юноши Младша (2004-2005 г.) и юноши Старша "Б" (2002-2003 г.).

Младшата на Барокко започва с домакинство на 29.08.2020 г. (събота) от 11.30 часа срещу отбора на Интер Джесика.

Другите участващи отбори са: Септември, Искър, Ферион, Сантяго Бернабеу, Развитие на млади футболисти, Левски-Раковски, ДИТ, София Спорт, Витоша (Бистрица), Царско село, Чавдар (Етрополе) и Победа.

В първият кръг Старша "Б" на Барокко приема отбора на Спортист (Своге) на 29.08.2020 г. (събота) от 17.00 часа.

Останалите тимове са: Царско село, Локомотив (София), Рилски спортист, Ботев 57, Левски (Чепинци), Конкордия, Балкан (Ботевград) и Ком (Годеч).

Да пожелаем успешно представяне на нашите "прилепи"!

ЖЕНСКИЯТ ОТБОР НА БАРОККО С ПЪРВА КОНТРОЛА

ladiesb

⚪⚫Женският ни отбор изигра първия си приятелски мач по време на подготовката за новия сезон!

Двубоят с Пирин Лейдис се проведе на нашата база и завърши 0:0.

С удоволствие съобщаваме, че начело на нашите момичета ще застане дългогодишната футболистка и треньорка на НСА Станислава Цекова!

#BaroccoLadies #СамоБарокко

Линк към пълният видеозапис от мача

БАРОККО ПРИЕМА БЕЛАСИЦА НА СТАРТА НА ШАМПИОНАТА

bbffss

🥅 Зоналният съвет на БФС - София обяви участващите отбори в първенството Юноши Старша възраст "Зона" (род. 2002-2003 г.).

🦇 Момчетата на треньора на Барокко Ивайло Стоименов ще премерят силите си на зеления терен с още 13 тима:

Витоша (Бистрица), Чавдар (Етрополе), Ботев 57, Вихрен (Сандански), Беласица (Петрич), ЦСКА 1948, Пирин (Гоце Делчев), Левски-Раковски, Септември (Симитли), Локомотив (София), ФК Кюстендил, Миньор (Перник) и Струмска слава (Радомир).

⚽️ По програма в първият шампионатен мач "прилепите" домакинстват на Беласица (Петрич) на 30-ти август (неделя) от 14.00 часа на Спортен комплекс "Бонсист".